| Názov školy | Základná škola Kláry Jarunkovej |
| Adresa školy | Kolkáreň 7/12, 976 81 Podbrezová |
| Telefón | 048/6171437 |
| zspodbrezova@gmail.com | |
| WWW stránka | https://www.zspodbrezova.edu.sk |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Janka Cipciarová | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 235
Počet tried: 13
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 |
| počet žiakov | 16 | 22 | 18 | 19 | 26 | 33 | 31 | 41 | 29 | 235 |
| z toho v ŠKD | 12 | 18 | 13 | 15 | 58 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2023/2024 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2023/2024, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ..J | 1AJ | 2AJ | ANJ | BIO | CVM | CVS | DEJ | EVY | ET | ETV | FYZ | FMP | GEG | HUV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| III.A | 1,76 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,65 | ||||||||||||||
| V.A | 1,52 | 1,24 | 1,52 | 1,19 | 1 | ||||||||||
| VI.A | 3,07 | 2,29 | 3,07 | 3,21 | 2,93 | 1 | |||||||||
| VI.B | 1,94 | 1,31 | 2,31 | 2 | 1,81 | 1 | |||||||||
| VII.A | 1,47 | 1,13 | 1,27 | 1,47 | 1 | 1 | |||||||||
| VII.B | 1,94 | 1,44 | 1,81 | 2,06 | 1,31 | 1 | |||||||||
| VIII.A | 2,12 | 1,76 | 2,24 | 2,71 | 1,53 | 1 | |||||||||
| VIII.B | 2,15 | 1,8 | 1,85 | 2,45 | 1,5 | 1 | |||||||||
| IX.A | 2,31 | 1,64 | 1,79 | 2,14 | 1,14 | ||||||||||
| IX.B | 2,21 | 1,36 | 1,93 | 1,57 | 1,07 |
| Trieda | CHE | IFV | INF | KV2 | KANJ | KNJ | MAT | Mc 9 | Mc nep. | MVI | MLZ | NBV | NV | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | 1,65 | ||||||||||||||
| III.A | 2,24 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,76 | ||||||||||||||
| V.A | 1,48 | 2,38 | |||||||||||||
| VI.A | 1 | 3,07 | |||||||||||||
| VI.B | 1,31 | 2,56 | |||||||||||||
| VII.A | 1,13 | 1 | 1,4 | 2,13 | |||||||||||
| VII.B | 1,56 | 1,81 | 2,31 | 2,81 | |||||||||||
| VIII.A | 1,65 | 1 | 2 | 3,06 | |||||||||||
| VIII.B | 1,8 | 1 | 2,44 | 2,75 | |||||||||||
| IX.A | 1 | 2,08 | 2,79 | ||||||||||||
| IX.B | 1,07 | 2,07 | 2,93 |
| Trieda | NJ | OBN | OBV | PPB | PCP | PVC | Prevencia sociálno-patologických javov | PRI | PDA | PVO | RGV | RUJ | SJY | SJL | SPR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| II.A | 1,6 | 2,05 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 2 | 2,29 | 1 | ||||||||||||
| IV.A | 1,53 | 1,94 | 1 | ||||||||||||
| V.A | 2,1 | 1 | |||||||||||||
| VI.A | 1 | 3,21 | 1 | ||||||||||||
| VI.B | 1,06 | 2,25 | 1 | ||||||||||||
| VII.A | 1 | 2 | 1 | ||||||||||||
| VII.B | 1 | 2,63 | 1 | ||||||||||||
| VIII.A | 1,29 | 2,6 | 2,65 | 1 | |||||||||||
| VIII.B | 1 | 1,64 | 2,55 | 1 | |||||||||||
| IX.A | 1,29 | 1 | 2,5 | 1 | |||||||||||
| IX.B | 1 | 2,29 | 1 |
| Trieda | SEE | TEH | THD | TSV | TEV | Terapeuticko-korekčné cvičenia | TDA | UMD | VLA | VUM | VYV | Zábavná angličtina | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||
| II.A | |||||||||||||
| III.A | 1,88 | ||||||||||||
| IV.A | 1,76 | ||||||||||||
| V.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VI.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VI.B | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VII.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VII.B | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VIII.A | 1 | 1,24 | 1,18 | ||||||||||
| VIII.B | 1 | 1,35 | 1 | ||||||||||
| IX.A | 1,14 | 1,07 | 1 | ||||||||||
| IX.B | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 13 | 12 | 0 | 1 |
| II.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| III.A | 18 | 18 | 0 | 1 |
| IV.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| V.A | 24 | 24 | 0 | 3 |
| VI.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VI.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| VII.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VII.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| VIII.A | 19 | 17 | 0 | 2 |
| VIII.B | 21 | 20 | 0 | 1 |
| IX.A | 15 | 14 | 0 | 1 |
| IX.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 3 | Mgr. Štefan Doci | |
| Anglický jazyk | 8 | Mgr. Katarína Gregušová | |
| Anglický jazyk hrou | 7 | Mgr. Denisa Ryšianová Giertlová | |
| Florbal | 17 | Mgr. Ján Cpin | |
| Florbal | 7 | Mgr. Ján Cpin | |
| Futbal | 17 | Mgr. Jozef Peťko | |
| Futbal | 32 | Mgr. Jozef Peťko | |
| Monitor 9 - MAT | 28 | Mgr. Ivana Turisová | |
| Monitor 9 - SJL | 28 | Mgr. Lucia Kováčiková | |
| Plavecký krúžok | 17 | PaedDr. Darina Hucíková | |
| Pohybová a športová príprava | 12 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Posedenie s knihou | 16 | Mgr. Renáta Krčová | |
| Redakčný krúžok | 7 | Mgr. Lucia Kováčiková | |
| Rybársky krúžok | 5 | ||
| ŠKD 1 | 13 | Bc. Monika Nagyová | |
| ŠKD 2 | 21 | Mgr. Silvia STIERANKOVÁ | |
| ŠKD 3 | 12 | Aneta Dašková | |
| Turistický krúžok | 24 | Mgr. Jozef Peťko | |
| Všestranná pohybová príprava | 12 | Mgr. Janka Štulajterová | |
| Výtvarný ateliér | 10 | Mgr. Ivana Babková | |
| Výtvarný ateliér | 5 | Mgr. Ivana Babková |
Vypracoval: Mgr. Janka Cipciarová
V Podbrezovej , 27. augusta 2024
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: