| Názov školy | Základná škola Kláry Jarunkovej |
| Adresa školy | Kolkáreň 7/12, 976 81 Podbrezová |
| Telefón | 048/6171437 |
| zspodbrezova@gmail.com | |
| WWW stránka | https://www.zspodbrezova.edu.sk |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 268
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 14 |
| počet žiakov | 20 | 19 | 24 | 30 | 33 | 43 | 35 | 41 | 23 | 268 |
| z toho v ŠKD | 17 | 18 | 19 | 16 | 1 | 71 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2021/2022 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2021/2022, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ..J | 1AJ | 2AJ | ANJ | BIO | CVM | CVS | DEJ | EVY | ET | ETV | FYZ | FMP | GEG | HUV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| III.A | 1,32 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,67 | ||||||||||||||
| IV.B | 2,09 | ||||||||||||||
| V.A | 1,4 | 1,47 | 1,47 | 1,6 | 1 | ||||||||||
| V.B | 1,69 | 1,69 | 1,81 | 2,13 | 1 | ||||||||||
| VI.A | 2,58 | 2,32 | 2,47 | 2,58 | 2,68 | 1,37 | |||||||||
| VI.B | 2,22 | 1,89 | 2,26 | 2,33 | 2,39 | 1,11 | |||||||||
| VII.A | 2,38 | 2,06 | 2,12 | 2,06 | 2,41 | 1,38 | |||||||||
| VII.B | 2,61 | 2,33 | 2,17 | 2,67 | 2,78 | 1,44 | |||||||||
| VIII.A | 1,94 | 1,67 | 1,44 | 1,83 | 2,28 | 1 | |||||||||
| VIII.B | 2,17 | 1,83 | 1,61 | 2,39 | 2,61 | 1 | |||||||||
| IX.A | 2,48 | 1,87 | 1,91 | 2,04 | 2,3 |
| Trieda | CHE | IFV | INF | KV2 | KANJ | KNJ | MAT | Mc 9 | Mc nep. | MVI | MLZ | NBV | NV | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | 1,12 | ||||||||||||||
| III.A | 1,73 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,86 | ||||||||||||||
| IV.B | 2 | ||||||||||||||
| V.A | 1,07 | 2,2 | |||||||||||||
| V.B | 1 | 2,69 | |||||||||||||
| VI.A | 1,53 | 2,95 | |||||||||||||
| VI.B | 1 | 2,61 | |||||||||||||
| VII.A | 2,06 | 1 | 2,25 | 2,76 | |||||||||||
| VII.B | 2,44 | 1 | 2,56 | 3,11 | |||||||||||
| VIII.A | 2,06 | 1 | 1,78 | 2,44 | |||||||||||
| VIII.B | 2,33 | 1 | 1,63 | 2,67 | |||||||||||
| IX.A | 2,22 | 1,14 | 1,87 | 3,09 |
| Trieda | NJ | OBN | OBV | PPB | PCP | PVC | PRI | PDA | PVO | RGV | RUJ | SJY | SJL | SPR | SEE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,12 | ||||||||||||||
| II.A | 1 | 1,29 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 1,32 | 1,87 | 1 | ||||||||||||
| IV.A | 1,86 | 2,21 | 1,21 | ||||||||||||
| IV.B | 2,18 | 2,18 | 1 | ||||||||||||
| V.A | 1,87 | 1 | |||||||||||||
| V.B | 2,31 | 1 | |||||||||||||
| VI.A | 1,53 | 2,74 | 1,37 | ||||||||||||
| VI.B | 1,44 | 2,47 | 1 | ||||||||||||
| VII.A | 1,59 | 3 | 1,06 | ||||||||||||
| VII.B | 1,67 | 3,06 | 1,33 | ||||||||||||
| VIII.A | 1,17 | 2,06 | 1 | ||||||||||||
| VIII.B | 1,33 | 2,56 | 1,05 | ||||||||||||
| IX.A | 1,26 | 2,3 | 1 |
| Trieda | TEH | THD | TSV | TEV | TDA | UMD | VLA | VUM | VYV | Zábavná angličtina | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||
| II.A | |||||||||||
| III.A | 1,39 | ||||||||||
| IV.A | 2 | ||||||||||
| IV.B | 2,09 | ||||||||||
| V.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| V.B | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| VI.A | 1 | 1,32 | 1 | ||||||||
| VI.B | 1 | 1,06 | 1 | ||||||||
| VII.A | 1 | 1 | 1,12 | 1 | |||||||
| VII.B | 1 | 1,17 | 1 | ||||||||
| VIII.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| VIII.B | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| IX.A | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 18 | 16 | 2 | 1 |
| II.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| III.A | 23 | 22 | 0 | 1 |
| IV.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV.B | 12 | 12 | 0 | 1 |
| V.A | 17 | 15 | 1 | 1 |
| V.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| VI.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| VI.B | 20 | 19 | 0 | 2 |
| VII.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VII.B | 18 | 17 | 1 | 0 |
| VIII.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| VIII.B | 19 | 19 | 0 | 0 |
| IX.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| (Ne)hrám sa na počítači | 12 | PaedDr. Darina Hucíková | |
| Angličtina hrou | 12 | Mgr. Denisa Ryšianová Giertlová | |
| Futbalový krúžok | 11 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Krúžok anglického jazyka | 10 | Mgr. Katarína Gregušová | |
| Loptové hry | 22 | Mgr. Ján Leitner | |
| Matematika hrou | 18 | Mgr. Gabriela Bradová, PhD. | |
| Poď sa hýbať | 12 | Mgr. Ivana Babková | |
| Posedenie s dobrou knihou | 6 | Mgr. Renáta Krčová | |
| Príprava k T9 Mat | 0 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| Príprava k T9 SJL 9.ročník | 0 | Mgr. Janka Cipciarová | |
| Rybársky krúžok | 10 | Patrik Piljar | |
| Slovenčina hrou | 21 | Mgr. Eva Čopjanová | |
| ŠKD1 | 16 | Mgr. Silvia Stieranková | |
| ŠKD2 | 17 | Bc. Monika Nagyová | |
| ŠKD3 poobede | 25 | Aneta Dašková | |
| ŠKD3 ráno | 0 | Aneta Dašková | |
| Športové hry | 17 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Turisticko-branný krúžok | 38 | Mgr. Ján Leitner | |
| Turistický krúžok pre I.stupeň | 27 | Mgr. Denisa Ryšianová Giertlová | |
| Zábavné hry a rébusy(slovenčina) | 11 | Mgr. Anna Kršňavá |
Vypracoval:
V Podbrezovej , 21. septembra 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: