| Názov školy | Základná škola Kláry Jarunkovej |
| Adresa školy | Kolkáreň 7/12, 976 81 Podbrezová |
| Telefón | 048/6171437 |
| zspodbrezova@gmail.com | |
| WWW stránka | www.zspodbrezova.edu.sk |
| Zriaďovateľ | obec Podbrezová |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Gabriela Bradová, PhD. | |||
| ZRŠ | Mgr. Janka Cipciarová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 269
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| počet žiakov | 31 | 29 | 34 | 31 | 44 | 26 | 26 | 31 | 16 | 268 |
| z toho ŠVVP | 1 | 2 | 5 | 4 | 3 | 4 | 19 | |||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2018: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2018: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2019
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ..J | 1AJ | 2AJ | ANJ | BIO | CVM | CVS | DEJ | EVY | ET | ETV | FYZ | FMP | GEG | HUV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| III.B | 1,65 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 2,07 | ||||||||||||||
| IV.A | 2,13 | ||||||||||||||
| V.A | 1,67 | 1,52 | 1,62 | 1,71 | 1 | ||||||||||
| V.B | 2,44 | 1,89 | 1,28 | 2 | 1 | ||||||||||
| VI.A | 2,71 | 1,88 | 2,04 | 2,58 | 2,38 | 1 | |||||||||
| VII.A | 2,63 | 2,63 | 2,25 | 3,04 | 2,38 | 1,29 | |||||||||
| VIII.A | 2,85 | 2,57 | 2,64 | 3 | 2,64 | 1,39 | |||||||||
| IX.A | 2,5 | 2,17 | 2 | 2,67 | 1,92 | ||||||||||
| nultá |
| Trieda | CHE | IFV | INF | KV2 | KANJ | KNJ | MAT | Mc 9 | Mc nep. | MLZ | NBV | NV | 1NJ | 2NJ | NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.B | 1,13 | ||||||||||||||
| II.A | 2,25 | ||||||||||||||
| III.B | 1 | 2,24 | |||||||||||||
| III.A | 2,4 | ||||||||||||||
| IV.A | 2,21 | ||||||||||||||
| V.A | 1 | 2,05 | |||||||||||||
| V.B | 1,11 | 2,5 | |||||||||||||
| VI.A | 1,16 | 3 | |||||||||||||
| VII.A | 2,25 | 1,04 | 2,04 | 2,88 | |||||||||||
| VIII.A | 2,78 | 1 | 2,33 | 2,93 | |||||||||||
| IX.A | 2,17 | 1 | 3 | 2 | |||||||||||
| nultá |
| Trieda | OBN | OBV | PPB | PCP | PVC | PRI | PDA | PVO | RGV | RUJ | SJY | SJL | SPR | SEE | TEH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| I.B | 1,07 | ||||||||||||||
| II.B | 1,07 | 1,47 | 1 | ||||||||||||
| II.A | 2,25 | 2,42 | 1,33 | ||||||||||||
| III.B | 1 | 2,29 | 2,29 | 1,18 | |||||||||||
| III.A | 2,47 | 2,4 | 1,2 | ||||||||||||
| IV.A | 2,13 | 2,29 | 1,04 | ||||||||||||
| V.A | 2,14 | 1 | |||||||||||||
| V.B | 2,78 | 1 | |||||||||||||
| VI.A | 1,54 | 1,54 | 2,5 | 1,08 | |||||||||||
| VII.A | 1,71 | 1,71 | 2,83 | 1,17 | |||||||||||
| VIII.A | 1,96 | 1,96 | 1 | 3 | 1,24 | ||||||||||
| IX.A | 1,33 | 1,33 | 2,1 | 3 | 1 | ||||||||||
| nultá |
| Trieda | THD | TSV | TEV | TDA | UMD | VLA | VUM | VYV | Zábavná angličtina | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | ||||||||||
| I.B | ||||||||||
| II.B | ||||||||||
| II.A | ||||||||||
| III.B | 1 | 1 | 2 | 1 | ||||||
| III.A | 2,47 | |||||||||
| IV.A | 2,08 | |||||||||
| V.A | 1 | 1 | 1,05 | |||||||
| V.B | 1 | 1 | 1 | |||||||
| VI.A | 1 | 1 | 1,08 | |||||||
| VII.A | 1 | 1 | 1,25 | |||||||
| VIII.A | 1 | 1 | 1 | |||||||
| IX.A | 1 | 1 | ||||||||
| nultá |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 13 | 13 | 0 | 0 |
| I.B | 15 | 14 | 1 | 0 |
| II.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| II.A | 12 | 11 | 1 | 0 |
| III.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| III.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| IV.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| V.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| V.B | 18 | 17 | 1 | 0 |
| VI.A | 24 | 24 | 0 | 0 |
| VII.A | 24 | 22 | 2 | 0 |
| VIII.A | 28 | 27 | 1 | 0 |
| IX.A | 12 | 12 | 0 | 0 |
| nultá | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 13 | 864 | 66,46 | 864 | 66,46 | 0 | 0,00 |
| I.B | 15 | 1271 | 84,73 | 1253 | 83,53 | 18 | 1,20 |
| II.B | 15 | 625 | 41,67 | 625 | 41,67 | 0 | 0,00 |
| II.A | 12 | 1900 | 158,33 | 1768 | 147,33 | 132 | 11,00 |
| III.B | 18 | 1477 | 82,06 | 1412 | 78,44 | 65 | 3,61 |
| III.A | 15 | 2454 | 163,60 | 2335 | 155,67 | 119 | 7,93 |
| IV.A | 25 | 2248 | 89,92 | 2202 | 88,08 | 46 | 1,84 |
| V.A | 21 | 1832 | 87,24 | 1822 | 86,76 | 10 | 0,48 |
| V.B | 18 | 1971 | 109,50 | 1971 | 109,50 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 24 | 2497 | 104,04 | 2421 | 100,88 | 76 | 3,17 |
| VII.A | 24 | 2623 | 109,29 | 2606 | 108,58 | 17 | 0,71 |
| VIII.A | 28 | 3220 | 115,00 | 3134 | 111,93 | 86 | 3,07 |
| IX.A | 12 | 1753 | 146,08 | 1741 | 145,08 | 12 | 1,00 |
| nultá | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2018/2019 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2018/2019, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 14 | Mgr. Dagmar Kutliaková | |
| Dejepisný krúžok | 4 | Mgr. Katarína Konkolovská | |
| Futbal | 20 | Mgr. Ján Leitner | |
| Gymnastika- dievčatá | 22 | Mgr. Ján Cpin | |
| Hudobno-divadelný krúžok | 27 | Mgr. Eva Čopjanová | |
| Korčuľovanie | 33 | Mgr. Ján Cpin | |
| Loptové hry | 7 | Mgr. Ján Leitner | |
| Maľovanie na tvár- Štiavnička | 18 | Mgr. Darina Hucíková | |
| Matematika | 25 | Mgr. Ivana Turisová | |
| Monitor z matematiky | 10 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| PC - môj pomocník | 16 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| Plavecký krúžok | 31 | Mgr. Darina Hucíková | |
| Počítačový krúžok | 24 | Mgr. Denisa Giertlová | |
| Podď sa hýbať (Štiavnička) | 9 | Mgr. Renáta Krčová | |
| Poďme sa hýbať! | 20 | Mgr. Ivana Babková | |
| Príprava deviatakov na testovanie T9 | 10 | Mgr. Eva Čopjanová | |
| Slovenčina hrou | 0 | Mgr. Anna Kršňavá | |
| Športové hry | 15 | Mgr. Ján Cpin | |
| Tanečný krúžok II. | 0 | Mgr. Lucia Steinhüblová | |
| Turisticko- branný | 17 | Mgr. Ján Leitner | |
| Tvorivá práca s knihami | 4 | Mgr. Judita Medveďová | |
| Zábavná angličtina | 11 | Mgr. Lucia Steinhüblová |
Vypracoval:
V Podbrezovej , 26. júna 2020
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: