| Názov školy | Základná škola Kláry Jarunkovej |
| Adresa školy | Kolkáreň 7/12, 976 81 Podbrezová |
| Telefón | 048/6171437 |
| zspodbrezova@gmail.com | |
| WWW stránka | www.zspodbrezova.edu.sk |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 278
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| počet žiakov | 59 | 32 | 32 | 35 | 27 | 27 | 28 | 16 | 19 | 275 |
| z toho ŠVVP | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 15 | |||
| z toho v ŠKD | 22 | 21 | 18 | 14 | 75 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ..J | ...V | 1AJ | 2AJ | ANJ | BIO | CVM | CVS | DEJ | EVY | ET | ETV | FYZ | FMP | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| II.A | |||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| III.A | 2,13 | ||||||||||||||
| III.B | 1,69 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,38 | ||||||||||||||
| IV.B | 2,06 | ||||||||||||||
| V.A | 2,36 | 1,56 | 1,68 | 1,92 | |||||||||||
| VI.A | 2,5 | 1,96 | 2,15 | 2,65 | 2,54 | ||||||||||
| VII.A | 2,19 | 2,81 | 2,36 | 2,43 | 3,04 | 2,57 | |||||||||
| VIII.A | 3,19 | 2,69 | 2,69 | 3,19 | 2,63 | ||||||||||
| IX.A | 2,88 | 3 | 2,47 | 3 | 2,44 | ||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| I.A |
| Trieda | HUV | CHE | IFV | INF | KV2 | KANJ | KNJ | MAT | Mc 9 | Mc nep. | MLZ | NBV | NV | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| II.A | 2,2 | ||||||||||||||
| II.B | 1,93 | ||||||||||||||
| III.A | 2,33 | ||||||||||||||
| III.B | 1,94 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,69 | ||||||||||||||
| IV.B | 2,19 | ||||||||||||||
| V.A | 1 | 1,08 | 2,8 | ||||||||||||
| VI.A | 1,38 | 1,04 | 1,04 | 3 | |||||||||||
| VII.A | 1,54 | 2,26 | 1,11 | 2,22 | 3 | ||||||||||
| VIII.A | 2,81 | 1,56 | 3,56 | 4 | |||||||||||
| IX.A | 2,75 | 1 | 3,38 | 2,29 | |||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| I.A |
| Trieda | NJ | OBN | OBV | PPB | PCP | PVC | PRI | PDA | PVO | RGV | RUJ | SJY | SJL | SPR | SEE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| II.A | 2,13 | 2,27 | 1,47 | ||||||||||||
| II.B | 1,81 | 2,13 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 2,07 | 2,07 | 1 | ||||||||||||
| III.B | 1,5 | 1,94 | 1 | ||||||||||||
| IV.A | 1,56 | 1,88 | 1 | ||||||||||||
| IV.B | 1,38 | 2 | 1,13 | ||||||||||||
| V.A | 2,48 | 1 | |||||||||||||
| VI.A | 1,5 | 2,54 | 1,08 | ||||||||||||
| VII.A | 1,5 | 1 | 2,86 | 1,25 | |||||||||||
| VIII.A | 1,38 | 2,71 | 3,63 | 2,06 | |||||||||||
| IX.A | 2 | 2 | 2,88 | 1,06 | |||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| I.B | 1 | ||||||||||||||
| I.A | 1,27 |
| Trieda | TEH | THD | TSV | TEV | TDA | UMD | VLA | VUM | VYV | Zábavná angličtina | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| II.A | |||||||||||
| II.B | |||||||||||
| III.A | 2,2 | ||||||||||
| III.B | 1,75 | ||||||||||
| IV.A | 1,63 | ||||||||||
| IV.B | 1,63 | ||||||||||
| V.A | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| VI.A | 1 | 1 | 1,08 | ||||||||
| VII.A | 1 | 1,07 | 1,14 | ||||||||
| VIII.A | 1,69 | 2,06 | |||||||||
| IX.A | 1,25 | 1,75 | |||||||||
| 0.A | |||||||||||
| I.B | |||||||||||
| I.A |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| II.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| II.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| III.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| III.B | 16 | 15 | 1 | 0 |
| IV.A | 18 | 16 | 0 | 2 |
| IV.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| V.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| VI.A | 26 | 26 | 0 | 0 |
| VII.A | 28 | 27 | 1 | 0 |
| VIII.A | 16 | 10 | 6 | 0 |
| IX.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 0.A | 0 | 0 | 0 | 26 |
| I.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| I.A | 15 | 12 | 3 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| II.A | 15 | 2377 | 158,47 | 2198 | 146,53 | 179 | 11,93 |
| II.B | 16 | 1314 | 82,13 | 1314 | 82,13 | 0 | 0,00 |
| III.A | 15 | 1614 | 107,60 | 1585 | 105,67 | 29 | 1,93 |
| III.B | 16 | 1521 | 95,06 | 1510 | 94,38 | 11 | 0,69 |
| IV.A | 18 | 1629 | 90,50 | 1619 | 89,94 | 10 | 0,56 |
| IV.B | 16 | 1576 | 98,50 | 1529 | 95,56 | 47 | 2,94 |
| V.A | 25 | 1929 | 77,16 | 1929 | 77,16 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 26 | 2492 | 95,85 | 2470 | 95,00 | 22 | 0,85 |
| VII.A | 28 | 3799 | 135,68 | 3096 | 110,57 | 703 | 25,11 |
| VIII.A | 16 | 4164 | 260,25 | 3175 | 198,44 | 989 | 61,81 |
| IX.A | 17 | 2048 | 120,47 | 1989 | 117,00 | 59 | 3,47 |
| 0.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.B | 16 | 757 | 47,31 | 757 | 47,31 | 0 | 0,00 |
| I.A | 15 | 2293 | 152,87 | 2138 | 142,53 | 155 | 10,33 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2017/2018 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2017/2018, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 4 | Mgr. Katarína Konkolovská | |
| Crossminton | 14 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Doučme sa slovenčinu | 9 | Mgr. Anna Kršňavá | |
| Futbal II. | 22 | Mgr. Ján Leitner | |
| Futbal I. | 15 | Mgr. Ján Leitner | |
| Gymnastika | 43 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Gymnastika- Štiavnička | 9 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Hudobno-divadelný krúžok | 12 | Mgr. Eva Čopjanová | |
| Maľovanie na tvár | 15 | Mgr. Alexandra Honková | |
| Maľovanie na tvár- Štiavnička | 9 | Mgr. Darina Hucíková | |
| Monitor z matematiky | 16 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| Monitor zo slovenského jazyka | 16 | Mgr. Janka Cipciarová | |
| PC - môj pomocník | 8 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| Plavecký krúžok | 18 | Mgr. Darina Hucíková | |
| Počítačový krúžok | 9 | Mgr. Denisa Giertlová | |
| Strelecký krúžok | 14 | Mgr. Tomáš Kvačkaj | |
| Školký klub detí | 73 | Mgr. Martina Stieranková | |
| Športové hry | 27 | Mgr. Ján Leitner | |
| Tanečný krúžok I. | 4 | Mgr. Lucia Steinhüblová | |
| Tanečný krúžok II. | 11 | Mgr. Lucia Steinhüblová | |
| Záhradkár/bylinkár | 8 | Mgr. Dagmar Kutliaková | |
| Zdravé varenie a pečenie | 22 | Mgr. Gabriela Bradová, PhD. |
Vypracoval:
V Podbrezovej , 26. júna 2019
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: