| Názov školy | Základná škola Kláry Jarunkovej |
| Adresa školy | Kolkáreň 7/12, 976 81 Podbrezová |
| Telefón | 048/6171437 |
| zspodbrezova@gmail.com | |
| WWW stránka | www.zspodbrezova.edu.sk |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Gabriela Bradová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 259
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 13 |
| počet žiakov | 30 | 35 | 24 | 22 | 25 | 15 | 22 | 23 | 33 | 229 |
| z toho ŠVVP | 3 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 3 | 5 | 27 | |
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2015: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2015: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2016
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ..J | ...V | 1AJ | 2AJ | ANJ | BIO | CVM | CVS | DEJ | EVY | ET | ETV | FYZ | FMP | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| III.A | 2,1 | ||||||||||||||
| III.B | 1,31 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,64 | ||||||||||||||
| V.A | 2,08 | 1,21 | 1,54 | 1,75 | |||||||||||
| VI.A | 3 | 2,4 | 2,8 | 2,93 | 2,67 | ||||||||||
| VII.A | 3 | 2,45 | 2,67 | 2,9 | 2,45 | ||||||||||
| VIII.A | 2,48 | 1,96 | 1,96 | 2,7 | 2,09 | ||||||||||
| IX.A | 3,31 | 2,69 | 2,94 | 3,38 | 2,69 | ||||||||||
| IX.B | 3,06 | 2,59 | 2,71 | 3,06 | 2,65 | ||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| 0.B |
| Trieda | HUV | CHE | IFV | INF | KV2 | KNJ | MAT | Mc 9 | Mc nep. | MLZ | NBV | NV | 1NJ | 2NJ | NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | 2,25 | ||||||||||||||
| II.B | 1,39 | ||||||||||||||
| III.A | 2,3 | ||||||||||||||
| III.B | 2,14 | ||||||||||||||
| IV.A | 1,82 | ||||||||||||||
| V.A | 1 | 1,13 | 2,44 | ||||||||||||
| VI.A | 1 | 3 | |||||||||||||
| VII.A | 1,55 | 2,5 | 1,85 | 3,29 | 2,7 | ||||||||||
| VIII.A | 2,3 | 1,13 | 2,91 | 1,15 | |||||||||||
| IX.A | 3,06 | 2,25 | 3,38 | 2,18 | |||||||||||
| IX.B | 2,94 | 1,76 | 3,12 | 2,8 | |||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| 0.B |
| Trieda | OBN | OBV | PPB | PCP | PVC | PRI | PDA | PRO | RGV | RJ | SJY | SJL | SPR | SEE | TEH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| I.B | 1 | ||||||||||||||
| II.A | 2,17 | 2,25 | 1 | ||||||||||||
| II.B | 1,13 | 1,43 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 2,3 | 2 | 1 | ||||||||||||
| III.B | 2,07 | 1,93 | 1 | ||||||||||||
| IV.A | 1,45 | 1,82 | 1 | ||||||||||||
| V.A | 1 | 2,28 | 1 | ||||||||||||
| VI.A | 1,73 | 2 | 2,87 | 1,53 | |||||||||||
| VII.A | 1,7 | 2,2 | 3,14 | 1,05 | |||||||||||
| VIII.A | 1,26 | 2,5 | 2,52 | 1,04 | |||||||||||
| IX.A | 1,63 | 2,8 | 3,19 | 1,19 | |||||||||||
| IX.B | 1,76 | 2,42 | 3,06 | 1,06 | |||||||||||
| 0.A | |||||||||||||||
| 0.B |
| Trieda | THD | TSV | TEV | TDA | UMD | VLA | VUM | VYV | Zábavná angličtina | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | ||||||||||
| I.B | ||||||||||
| II.A | 1,75 | |||||||||
| II.B | 1,22 | |||||||||
| III.A | 2,1 | |||||||||
| III.B | 1,93 | |||||||||
| IV.A | 1,55 | |||||||||
| V.A | 1,04 | 2 | 1 | |||||||
| VI.A | 1,47 | 1 | ||||||||
| VII.A | 1,35 | 1 | ||||||||
| VIII.A | 1,09 | |||||||||
| IX.A | 1,25 | |||||||||
| IX.B | 1,65 | |||||||||
| 0.A | ||||||||||
| 0.B |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 14 | 12 | 2 | 0 |
| I.B | 16 | 15 | 1 | 0 |
| II.A | 12 | 12 | 0 | 0 |
| II.B | 23 | 23 | 0 | 0 |
| III.A | 10 | 10 | 0 | 0 |
| III.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| V.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| VI.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VII.A | 22 | 20 | 1 | 1 |
| VIII.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| IX.A | 16 | 15 | 1 | 0 |
| IX.B | 17 | 16 | 1 | 0 |
| 0.A | 0 | 0 | 0 | 15 |
| 0.B | 8 | 0 | 0 | 15 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 14 | 1128 | 80,57 | 1120 | 80,00 | 8 | 0,57 |
| I.B | 16 | 929 | 58,06 | 929 | 58,06 | 0 | 0,00 |
| II.A | 12 | 1713 | 142,75 | 1693 | 141,08 | 20 | 1,67 |
| II.B | 23 | 1256 | 54,61 | 1256 | 54,61 | 0 | 0,00 |
| III.A | 10 | 919 | 91,90 | 919 | 91,90 | 0 | 0,00 |
| III.B | 14 | 1006 | 71,86 | 1006 | 71,86 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 22 | 2197 | 99,86 | 2168 | 98,55 | 29 | 1,32 |
| V.A | 25 | 2009 | 80,36 | 2009 | 80,36 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 15 | 2160 | 144,00 | 2031 | 135,40 | 129 | 8,60 |
| VII.A | 22 | 3037 | 138,05 | 2988 | 135,82 | 49 | 2,23 |
| VIII.A | 23 | 2345 | 101,96 | 2337 | 101,61 | 8 | 0,35 |
| IX.A | 16 | 2456 | 153,50 | 2403 | 150,19 | 53 | 3,31 |
| IX.B | 17 | 2523 | 148,41 | 2519 | 148,18 | 4 | 0,24 |
| 0.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 0.B | 8 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 13 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2015/2016 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2015/2016, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Čáry máry 1 | 19 | Mgr. Judita Medveďová | |
| Florbalový krúžok | 19 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Futbal II | 16 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Futbal I | 17 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Futbal III | 8 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Geografický krúžok | 3 | Mgr. Blanka Čiamporová | |
| Hravá chémia | 12 | Mgr. Oľga Dvorská | |
| Krúžok anglického jazyka | 4 | Mgr. Katarína Konkolovská | |
| Krúžok informatiky 1 | 12 | Mgr. Martina Dianišková | |
| Monitor z matematiky 1 | 15 | Mgr. Ivana Turisová | |
| Monitor z matematiky 2 | 17 | Mgr. Ivana Turisová | |
| Monitor zo slovenského jazyka 1 | 15 | Mgr. Anna Kršňavá | |
| Monitor zo slovenského jazyka 2 | 17 | Mgr. Janka Cipciarová | |
| PC - môj pomocník | 16 | Mgr. Jaroslava Hlásniková | |
| Speedminton | 22 | Mgr. Iveta Štrajaneková | |
| Strelecký krúžok | 21 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Šikovné ruky | 12 | Mgr. Alena Kindernayová | |
| Školoviny | 3 | Mgr. Blanka Čiamporová | |
| Športová gymnastika | 27 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Športové hry | 12 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Tenis | 5 | Mgr. Ľuboš Hošala | |
| Turistický krúžok | 7 | Mgr. Blanka Čiamporová |
Vypracoval: Mgr. Gabriela Bradová
V Podbrezovej , 7. septembra 2016
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: